Projektavimo paslaugos

Neišvardijamai daug teks sudėti į projektą, kad tai taptų meno kūriniu, o bėgant laikui, - netgi šedevru.

Gera pradžia - pusė darbo!

Sukurti kraštovaizdžio dizainą nepajutus sklypo ir namų dvasios, neįmanoma. Pokalbiai su klientu apie jo gyvenimo būdą, svajones, laisvalaikio  pomėgius, tiek pat svarbūs, kaip architektūriniai pastatų sprendimai ir interjero stilius.  Nesvarbu ar tai asmeninis sodybos, ar komercinis verslo, ar bendruomenės sklypo planas, jis privalo turėti savo dvasią, atitikti poreikius ir atlikti funkcijas.

Labiausiai klientai vertina mūsų įsigilinimą į projektą ir jo išjautimą, bei išpildymą, argumentuotai atsakant į kiekvieną užduodamą klausimą. Teisingas teritorijos zonavimas maksimaliai išnaudojant visas galimybes – nenuginčijamas gero projekto pagrindas

Darbų procesas

Kuriant projektą, atsižvelgiame į visus kliento poreikius. Jei reikia  suderinti nuomones, įgyvendinimo galimybes, bendraujame su architektais, statybininkais, trinkelių klojėjais, tvorininkais.  Sukurti  harmoningą dizainą – bendra užduotis ir atsakomybė prieš klientą.  Patenkintas užsakovas, geri atsiliepimai – energijos šaltinis sekančio projekto pradžiai.

  • 1.Konsultacija
  • 2.Projekto paruošimas
  • 3.Projekto įgyvendinimas

Projekto detalės kiekviename etape yra aptariamos su užsakovu, derinamos pagal jo lūkesčius. Vertiname ir  tuos klientus, kurie pasitiki mumis ir leidžia kurti laisvai. Laisvė – tai dar didesnė atsakomybė.

Išskirtinis dėmesys klientui, pašaukimas ir meilė savo darbui užtikrina racionaliausius  sprendimus ir patenkina net  išrankiausių klientų poreikius.

Atliekame šiuos darbus

Dažnai užduodami klausimai

Projektą sudaro visų želdinių, apšvietimo, dangų išplanavimo, augalų asortimento vizualizacijos nuotraukos ir vizualizacija.
Projekto sukūrimui numatomas mėnesio laikotarpis, tačiau dažniausiai būna eilė, todėl tenka laukti ir ilgiau.
Projektą pateikiame popieriniame variante ir laikmenoje.