Konsultavimo paslaugos

Svarbiausia taisyklė - mokėti klausytis ir išgirsti. Kalbėti taip, kad klausytų ir išgirstų.

Nuo ko pradėti?

Nei vienas darbas nėra per didelis ar per mažas. Puikiai žinome, kad aplinka, kuri mus supa, sukuria malonią patirtį kasdienybėje. Įsivertinkim, ar turim pakankamai žinių, kad galėtume kurti patys? Padarytos klaidos kainuoja. Pasikvieskim profesionalus. Pradėkim nuo konsultacijos. Susitikimo metu tampa aišku, ar buvot  išgirsti ir suprasti, ar dizainerio įžvalgos atitinka Jūsų lūkesčius?  O gal net pranoksta ?

Norite sukurti gražią aplinką savo kieme, bet neturite aiškios vizijos ? O gal tiksliai įsivaizduojate kaip turėtų atrodyti Jūsų kiemas, bet praktiškai negalite to įgyvendinti? Trūksta idėjų kaip optimaliausiai išspręsti problematines vietas ar įgyvendinti pasirinkto dizaino klausimus ? Norite savo sodą kurti   patys, tačiau neturite tam tikrų žinių apie augalus ar jų pasirinkimo  galimybes? Tam esame mes !

Darbų procesas

Siūlome pirminę konsultaciją, kurios metu atvykstame į Jūsų sklypą, išklausome, apžiūrime, įvertiname. Visuomet  turime ką patarti, pasiūlome  naujų idėjų patrauklumui ir naudojimo galimybėms padidinti. Randame kompromisą su užsakovais, gerbiame ir vertiname jų idėjas. Jei kyla problemų dėl įvairių sklypo klausimų (sklypo aukštis, kaimyniniai vaizdai, tankus apgyvendinimas)  –  pateikiame optimaliausius  sprendimo variantus.. 

  • 1.Konsultacija
  • 2.Projekto paruošimas
  • 3.Projekto įgyvendinimas

Aptariame visus apželdinimo klausimus, apšvietimo dizainą, gėlynų kompozicijas, laistymo sistemos įrengimą. Jei sklypas nedidelis, vietoje atliekame teritorijos zonavimą, piešiame eskizą su  svarbių objektų išdėstymu, parenkame pagrindinius augalus. Jei sklypas reikalauja daugiau sprendimų, nepajėgiame visko detaliai išspręsti konsultavimo metu – tenka pereiti prie projektavimo. Įsivertinę visus aspektus, bei aptarę jūsų norus, idėjas, leidžiamės į tolimesnę kelionę ir pereiname prie projekto vizualizacijos. 

Konsultuojame šiais klausimais

Dažnai užduodami klausimai

Konsultacija atsipirks net pačiame anksčiausiame etape. Statinių vietos parinkimas, teritorijos išplanavimas ir reljefo pokyčiai arba išsaugojimas - tai patys pirminiai klausimai, į kuriuos neatsakius, neturėtume pradėti statybų. Išvenkime galimybės padaryti esmines ir jau nepataisomas klaidas.
Mūsų konsultacijos teikiamos nepriklausomai nuo sklypo ploto. Dirbame su įvairaus stiliaus, paskirties ir apimties objektais.
Konsultacijai skiriamos 4 valandos. Klientui pageidaujant, konsultacija pratęsiama už papildomą mokestį.