Įgyvendinimo paslauga

Nėra svajonių, kurios neišsipildytų.

Svarbus etapas

Projekto įgyvendinimas prasideda nuo teritorijos  paruošimo. Tai –  lyg drobė tapybai.  Planiravimas, lyginimas, šlaitų, kalvelių formavimas – projekto kokybės pamatas. Nenuvertinkim jo būtinybės, nes klaidos išryškės tik paskutiniame, baigiamajame etape.  Ne mažiau svarbu teisingai parinkti augalus ir medžiagas. Kokybė, forma, spalva ir net subtiliausias atspalvis gali stipriai įtakoti galutinį rezultatą.

Darbų procesas

Mūsų komanda didžiuojasi savo darbais. Svarbiausia – išnaudoti tai, ką davė pati gamta. Neskubėkim mojuoti kirviais ir žvanginti pjūklais.  Esame per silpni konkuruoti su didžiuoju menininku. Prisitaikykim ir išnaudokim esamus kraštovaizdžius. Gamta skolinga neliks. Išsaugojus tai, kas vertingiausia, pajunkim savo galimybes. Rezultatas pranoks lūkesčius.
Projekto įgyvendinimas gali apimti visą darbų kompleksą, tai  teritorijos valymas, augalų sodinimas, laistymo, apšvietimo sistemų, gėlynų, alpinariumų įrengimas, senbuvių sklypo augalų sanitarinis genėjimas ir formavimas.   Mums svarbi darbo kultūra ir ekologija. Jaučiame atsakomybę ne tik prieš klientą, prieš gamtą, bet ir prieš save.

  • 1.Konsultacija
  • 2.Projekto paruošimas
  • 3.Projekto įgyvendinimas

Ypatingą dėmesį skiriame kiekvienai detalei, tokiu būdu užtikriname geriausią rezultatą. Vešlus vejos kilimas, žydėjimo kaita, spalvinės augalų kompozicijos, viską gaivinanti laistymo sistema, – tai tik dienos reginys. 

Kai vakaras suniveliuoja visas spalvas, svarbiausiomis tampa formos. Ir vėl naujas paveikslas – paslaptingas ir jaukus. Neatpažįstamas vakaro vaizdas valandėle sutrumpins nakties miegą, bet skolingas neliks.  Prožektorių šviesomis žais lapuose, šakose, spindės lietuje, šarmoje, sniege, supsis vėjyje… 

Naudojame įvairias technologijas ir kvalifikuotą sodininkystės patirtį, kad galėtume pateikti išsamų paketą, kuris tenkintų kiekvieną paklausą. Augalus, medžiagas galime pirkti kartu su klientais arba pasitariant virtualiai. Jei užsakovas neturi laiko ir noro dalyvauti projekto įgyvendinime, visus darbus galime atlikti jo neapsunkindami, tačiau atskiruose etapuose derinimas būtinas. Jei nori sutaupyti arba išreikšti save ir kai kuriuos darbus užsakovas pageidauja atlikti   pats, su džiaugsmu bendradarbiaujame.

Atliekame šiuos darbus

Dažniausiai paslauga užsakoma naujų projektų įgyvendinimui, tačiau priimame užsakymus  ir apželdintų teritorijų rekonstrukcijai.

Dažnai užduodami klausimai

Dažniausiai paslauga užsakoma naujai įrengtiems sklypams, tačiau tai gali būti atliekama ir jau įrengtos aplinkos pertvarkymui, rekonstrukcijai.
Kaina priklauso nuo pasirenkamų medžiagų brangumo, nuo perkamų augalų brandos. Tai keičia ir darbų kainas. Todėl kainą apsprendžia kliento pasirinkimas.
Klientas gali viską pirkti pats. Galime tai daryti kartu, pasitariant ir taip pat galime viską supirkti mes, neapkraunant kliento ir neatitraukiant jo nuo savo darbų.