Apie mus

Mes padėsime jums, teikiant visas kraštovaizdžio projektavimo, įrengimo ir priežiūros paslaugas. Savo svajonių sodo kūrimą patikėkite mums!

Teikiame visas apželdinimo paslaugas

Apželdinimas pradedamas nuo vizijos, kuri išauginama iki projekto. Kai pilnai pabaigti visi statybos darbai, t.y. paklotos kiemo dangos, įrengtos terasos, tvoros, vartai, – pradedamas želdinimas. Pradžioje itin svarbu teisingai suvokti teritorijos reljefą, pasirenkant jį išlyginti arba formuoti kalvas, šlaitus.

Atlikus planiravimo darbus, išvedžiojame laistymo sistemą, sodiname augalus,  įrengiame gėlynus,  alpinariumus, apšvietimą, sėjame veją. Senbuvius sklypo augalus išgenime, suformuojame. Ne tik išklausome Jūsų, bet ir įsiklausome, argumentuotai patariame, randame tinkamiausią sprendimą Jūsų svajonėms įgyvendinti.

Jūsų poreikius

atitinkančios paslaugos

“Kraštovaizdžio dizainas – menas. Todėl kiekvienas  mūsų sukurtas projektas turi savastį, tik jam būdingus bruožus, akcentus.  Pašaukimo ir ilgametės praktikos metu sukurta daugybė įvairiausio dydžio ir stiliaus aplinkų. Taip apibūdintume unikalumą.”

Darbo kokybė

Randame sprendimus visoms įdėjoms įgyvendinti. Darbas priduodamas tuomet, kai klientas neturi pretenzijų.

Lyderiai

Ilgametė patirtis kuriant įvairiausio dydžio ir stiliaus aplinkas, suteikia galimybę mums vadintis lyderiais.

Aiški kainodara

Visuomet aptariame su užsakovu kokios paslaugų, projektų kainos. Kainos skaidrumas mūsų kredo.

Pagarba

Labiausiai klientai vertina projekto išjautimą. Priimame kritiką, ir gerbiame kiekvieno užsakovo pageidavimus.

Unikalumas

Siūlome išskirtinį dėmėsį projekto kūrimui. Įdedame begalę meilės, bei inovatoriškų įdėjų kuriant patrauklų dizainą.

Kruopštumas

Kiekvieną sklypą apžiūrime atvykę į vietą, susipažįstame su klientais. Namai - vidinio žmogaus pasaulio atspindys. Sukurtas interjeras nesibaigia ties sienomis, koloritu ir stiliumi jis turi prasitęsti ir vaizde už lango.

PUIKAUS REZULTATO GARANTAS

DARBO PROCESAS

Geriausiam rezultatui pasiekti vienodai svarbios visos projekto kūrimo sudedamosios dalys: nuo pirminės sklypo apžiūros iki nuplauto kiemo priduodant projektą.
1

Konsultacija

Darbus pradedame nuo norų išklausymo bei idėjų generavimo. Atvykę į sklypą pasidaliname savo įžvalgomis, teritorijos zonavimo ir dizaino pasiūlymais.

2

Vizualizacijos

Projektą braižome etapais, aptardami ir derindami su klientu. Paskutinis žingsnis - 3D vizualizacija, kurioje galime pamatyti siektiną projekto vaizdą.

3

Įgyvendinimas

Kai vizualizacija atitinka užsakovo lūkesčius, pradedame projekto įgyvendinimą.

Esame tam, pradžiugintume Jus, teikdami konsultavimo, projektavimo, vizualizacijų kūrimo, darbų įgyvendinimo ir aplinkos priežiūros paslaugas.

skambinkite mums:
+370 652 11189

Įgyvendintų projektų

1 +

Užklausos forma

Pateikite mums kuo daugiau informacijos, kad galėtume greitai ir tinkamai Jums padėti.

    Sutinku su privatumo politika.